Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Vyhledat nemovitost

Vyhledat nemovitost

Domy, byty, pozemky a mnoho dalších

Projektový management

Projektový management

Seznamte se s naší nabídkou pro řízení a dohled projektů

Naše služby

Naše služby

Přehled palety činností z komplexní nabídky Real-Treuhand

Development

Development

Kompletní rozvoj nemovitosti od vyhledání, výstavby až po umístění na trhu.

Aktuality a informace

REZIDENCE BISKUPSKÁ - BRNO

POSLEDNÍ 4 VOLNÉ BYTY

Rezidence Biskupská 8 představuje příležitost pro ty, kteří hledají něco skutečně jedinečného. Lokalita, prestiž domu, historická a estetická hodnota splňují požadavky nejnáročnějších klientů.

Secesní dům z počátku dvacátého století proslavili bratři Hugo a Pavel Haasovi, kteří zde žili. Posledních několik let byl dům neobydlen, a tak se mu díky citlivé rekonstrukci společnosti Real-Treuhand vrací charakter historické památky, umístěné v samém srdci moravské metropole. Neopakovatelné kouzlo tak bylo vráceno i původnímu bytu Huga Haase, který je spolu s dalšími byty nyní nabízen k prodeji.

Unikátností projektu jsou také rozsáhlé terasy v nejvyšším patře domu, orientované do vnitrobloku, které poskytují neopakovatelný výhled na katedrálu sv. Petra a Pavla.

PODZÁMČÍ HLUBOKÁ - všechny byty prodány

Všechny byty v našem projektu PODZÁMČÍ HLUBOKÁ jsou již prodány. Novým majitelům přejeme, aby v tomto krásném jihočeském městě trávili příjemné okamžiky svého života a děkujeme jim za projevenou důvěru.

Nadále zůstává v nabídce několik posledních nebytových prostor v tomto multifunkčním objektu přímo pod zámkem. Pro bližší informace navštivte web projektu nebo kontaktujte přímo našeho makléře p. Radima Grulicha (tel. 731 125 516, grulich@rt-reality.cz)

http://www.podzamci-hluboka.cz/obchodni-centrum/

REZIDENCE PALATA - ZÁKLADNÍ KÁMEN POLOŽEN

Trh pražských novostaveb zanedlouho obohatí další originální bytový dům společnosti REAL-TREUHAND. 11. května byl položen základní kámen projektu Rezidence Palata v Holečkově ulici v Praze 5.

V domě bude vybudováno pouhých 32 bytů, čímž Real-Treuhand pokračuje ve své dlouhodobé koncepci budování komorních, architektonicky jedinečných bytových domů v zavedených lokalitách. Architektura vychází ze specifického půdorysu parcely, jejíhož tvaru maximálně využila. V nezastavěné části bude osázena zahrada s odpočinkovými zónami, sloužící výhradně rezidentům.

Skladba bytů byla zvolena s ohledem na atraktivitu lokality a bezprostřední blízkost centra Prahy a je zaměřena především na menší jednotky s dispozicí 1 – 2+kk, které budou jedinečnou příležitostí pro bezpečnou investici. Dále jsou v domě 4 byty 3+kk a 8. NP pak tvoří jediný unikátní byt 4 - 5+kk s jižní terasou a úžasným výhledem na protější zelený svah s Husovými sady.

Stavba je již v plném proudu a dokončení je plánováno na konec roku 2018.