Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu VICTORIA KOŠÍŘE - PRAHA 5 - STAVBA ZAHÁJENA

VICTORIA KOŠÍŘE
Klikněte na obrázek pro zvětšení
VICTORIA KOŠÍŘE
Klikněte na obrázek pro zvětšení
VICTORIA KOŠÍŘE
Klikněte na obrázek pro zvětšení
VICTORIA KOŠÍŘE
Klikněte na obrázek pro zvětšení

Victoria Košíře je nejnovějším rezidenčním projektem developerské společnosti  Real-Treuhand. Je výjimečný nejen svým umístěním v klidné lokalitě pražských Košíř, ale také vhodným zasazením do okolní zástavby. Uvnitř tří navzájem propojených budov vzniknou soukromé zahrady, které nabídnou příjemný odpočinek majitelům a jejich rodinám.

V projektu bude 76 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk od 32 m2 do 120 m2 . Samozřejmostí je i dostatečný počet sklepů a parkovacích stání v podzemní garážové hale. Byty jsou ideální nejen pro rodiny, ale i pro zájemce o vlastní bydlení všech věkových kategorií, kteří hledají bydlení v klidné rezidenční čtvrti.

Téměř každý byt má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. Z většiny bytů se nabídnou úchvatné výhledy nejen na Prahu, ale i do zeleně v okolí. Stejně tak jako další projekty společnosti Real-Treuhand, bude i Victoria Košíře charakteristická vysokou kvalitou provedení a vyšším standardem zařizovacích prvků. Dokončení projektu je naplánováno na III.Q. 2019

www.victoriakosire.cz

V blízkosti se nachází hned několik parků, jako například Cibulka, Kavalírka, Klamovka a v neposlední řadě přírodní památka Vidoule, tvořící svými lesy významný krajinný prvek. Ne nadarmo se Košířím říká plíce Prahy.

I přesto, že historické centrum je na dosah, Košíře si uchovávají svůj původní nezaměnitelný kolorit.

V nejbližším okolí je veškerá občanská vybavenost, základní i mateřská škola, gymnázium, obchody i sportovní centrum. Tramvajová zastávka Kavalírka je v těsné blízkosti projektu. Do nákupního centra Nový Smíchov a ke stanici metra Anděl se dostanete za necelých 10 minut.

victoriakosire.cz

Rychlý dotaz na makléře

Dotaz:

Dotaz pro Vás zpracuje:

Ing. Kateřina Šauerová

Ing. Kateřina Šauerová

Makléřka nemovitostí

tel: +420 731 125 515
e-mail: sauerova@rt-reality.cz

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!

 

Fotogalerie - VICTORIA KOŠÍŘE - PRAHA 5 - STAVBA ZAHÁJENA