Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu NA KORÁBĚ - Praha 8 - POSLEDNÍ VOLNÝ BYT


Klikněte na obrázek pro zvětšení
NA KORÁBĚ - jaro 2017
Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení
NA KORÁBĚ
Klikněte na obrázek pro zvětšení

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

POSLEDNÍ VOLNÝ BYT

Jedinečná, nadčasová architektura bytového domu Na Korábě, kterou vytvořil renomovaný ateliér „AULÍK FIŠER ARCHITEKTI“, spojuje nadstandardní technické řešení s designovým provedením exteriéru i interiéru.

Stavba je umístěna v klidné části Prahy 8 v ulici Na Korábě, která zaručuje pohodlné, moderní bydlení. V těsném sousedství se nachází rozsáhlé zelené plochy a park na svahu vltavského údolí s nádherným výhledem na řeku a pražské panorama. V bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost – školky, školy, zdravotnická zařízení, sportovní areál, obchody a restaurace.

Výborná dopravní dostupnost je zajištěna silničním napojením na vnitřní okruh Prahy, tramvaje a autobusy MHD mají zastávku nedaleko domu.

Bytový dům má také vlastní zahradu s dětským hřištěm.

www.bytynakorabe.cz

Dispozice bytů jsou pečlivě promyšleny a navrženy podle nejnovějších trendů, aby poskytovaly obyvatelům co největší pohodlí a užitek. Větší byty mají více sociálních zařízení, spíž nebo šatnu.

S ohledem na výborné umístění objektu architekti navrhli byty tak, aby měly všechny obytné místnosti velká okna, umocňující kontakt s pražským panoramatem. K většině bytů náleží lodžie, terasa nebo předzahrádka. Vstupy na lodžie a terasy jsou z větší části vybavené posuvnými francouzskými okny, takže se v průběhu roku mohou stát součástí bytové plochy.

Bezpečnostní prvky zahrnují oplocení zahrady, čipový systém pro vstup do domu nebo přípravu na bezproblémovou instalaci kamerového systému. Všechny vchodové dveře do bytů jsou bezpečnostní.

victoriakosire.cz

Rychlý dotaz na makléře

Dotaz:

Dotaz pro Vás zpracuje:

 Radim Grulich

Radim Grulich

Makléř nemovitostí

tel: +420 731 125 516
e-mail: grulich@rt-reality.cz

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!

 

Fotogalerie - NA KORÁBĚ - Praha 8 - POSLEDNÍ VOLNÝ BYT