Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu .142 - PRAHA 5

.142 RADLICKÁ
Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení
.142 RADLICKÁ - mezonet
Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

DOKONČENO - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Rezidenci .142 nemůžete přehlédnout – vyrostla v kopci mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí na Praze 5 a poskytuje jedinečný výhled do zeleně v okolí i na celou Prahu.

V současné době nabízíme poslední volný střešní byt.

Střešní byt je umístěn v nejvyšších dvou patrech této pozoruhodné novostavby.

Vstupte do světa luxusu a dopřejte si dokonalé soukromí na jedné ze dvou prostorných teras s výhledem na Vyšehrad. Vychutnejte si sklenku šampaňského ve vlastní jacuzzi a pozorujte hvězdy.

Byt o rozloze 157 m2 má variabilní dispoziční řešení. Chcete loft, 2 nebo 3 ložnice? Vše záleží jen na vás. Architekt projektu Jan Šesták vám bude plně k dispozici a čas, který s ním strávíte při plánování vašeho nového domova, je dárkem od developera projektu společnosti REAL-TREUHAND.

Spojení unikátní architektury, výborné polohy a vysokého standardu vybavení nabízí bydlení pro ty nejnáročnější klienty. V těsné blízkosti jsou metro, obchody, škola, plavecký bazén i tenisové kurty.

Vjezd do garáží a hlavní vchod do budovy je z Radlické ulice, pěší lávka v zadní části budovy spojuje projekt .142 s klidnou vilovou čtvrtí Malvazinky.

www.142.cz

Rychlý dotaz na makléře

Dotaz:

Dotaz pro Vás zpracuje:

Ing. Kateřina Šauerová

Ing. Kateřina Šauerová

makléřka nemovitostí

tel: +420 731 125 515
e-mail: sauerova@rt-reality.cz

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!

 

Fotogalerie - .142 - PRAHA 5