Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu .142 - PRAHA 5

.142 RADLICKÁ
Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení
.142 RADLICKÁ - mezonet
Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

DOKONČENO - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

POSLEDNÍ 2 VOLNÉ BYTY

.142 RADLICKÁ je odpovědí na otázku kosmopolitního člověka hledajícího autorské designové bydlení v kombinaci s perfektní dostupností a občanskou vybaveností.

Nový komorní projekt netradičního designu vyrostl ve svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí.

Ve spodní části budovy vznikly komerční prostory, které tvoří akustickou a vizuální clonu pro výše položené byty. Rezidenční část zahrnuje 36 bytových jednotek - od  1+kk až po dvoupodlažní výjimečný střešní byt s jacuzzi na terase a výhledem na Vyšehrad.

www.142.cz

Byty s výhledy na východní a západní stranu jsou velkými francouzskými okny spojeny se zelení ve svahu. Část bytů má také vlastní předzahrádky, jejichž kaskádový rytmus umožní budoucím majitelům pocit soukromí a vyhlídku do údolí. Na dominantní jižní straně budovy vznikly terasy, které zároveň poslouží i jako sluneční clony. V horních ustupujících podlažích jsou umístěny velké byty s velkorysými střešními terasami.

Poloha projektu splňuje veškeré nároky aktivního člověka. Ať chcete podniknout cokoliv, jít na golf, tenis, zaplavat si nebo pro ranní noviny, máte vše na dosah ruky. V pěším dosahu se nachází základní i mateřská škola, metro je vzdálené 5 minut chůze. Do Malvazinek se pohodlně dostanete pěší lávkou v zadní části domu, z ulice Radlické vznikl hlavní vstup do domu a vjezd do podzemních garáží.

www.142.cz

Rychlý dotaz na makléře

Dotaz:

Dotaz pro Vás zpracuje:

Ing. Kateřina Šauerová

Ing. Kateřina Šauerová

makléřka nemovitostí

tel: +420 731 125 515
e-mail: sauerova@rt-reality.cz

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!

 

Fotogalerie - .142 - PRAHA 5