Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu PRAHA 5 - .142 RADLICKÁ

.142 RADLICKÁ Klikněte na obrázek pro zvětšení
.142 RADLICKÁ - mezonet Klikněte na obrázek pro zvětšení
.142 RADLICKÁ - mezonet Klikněte na obrázek pro zvětšení
.142 RADLICKÁ Klikněte na obrázek pro zvětšení

DOKONČENO - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

85% PRODÁNO - POSLEDNÍCH 6 BYTŮ !!

PŘIJĎTE SI PROHLÉDNOUT UNIKÁTNÍ PROJEKT V PRAZE 5

.142 RADLICKÁ je odpovědí na otázku kosmopolitního člověka hledajícího autorské designové bydlení v kombinaci s perfektní dostupností a občanskou vybaveností.

Nový komorní projekt netradičního designu vyrostl ve svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí.

Ve spodní části budovy vznikly komerční prostory, které tvoří akustickou a vizuální clonu pro výše položené byty. Rezidenční část zahrnuje 36 bytových jednotek - od  1+kk až po dvoupodlažní výjimečný mezonet s jacuzzi na terase.

www.142.cz

Významný český architekt Jan Šesták vytvořil komorní projekt umístěný ve svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí.

Ve spodní části budovy vznikly komerční prostory, které tvoří přirozenou akustickou a vizuální clonu pro výše položené byty. Projekt nabízí celkem 995 m2 kancelářské plochy třídy A a je ideálním prostorem pro menší a středně velké společnosti, které ocení netradiční design, vysoký standard vybavení a perfektní dostupnost. Rezidenční část zahrnuje 36 bytových jednotek - od menších 1+kk až po dvoupodlažní luxusní mezonet s jacuzzi na terase.

Byty s výhledy na východní a západní stranu jsou velkými francouzskými okny spojeny se zelení ve svahu. Část bytů má také vlastní předzahrádky, jejichž kaskádový rytmus umožní budoucím majitelům pocit soukromí a vyhlídku do údolí. Na dominantní jižní straně budovy vznikly terasy, které zároveň poslouží i jako sluneční clony. V horních ustupujících podlažích jsou umístěny velké byty s velkorysými střešními terasami.

Poloha projektu splňuje veškeré nároky aktivního člověka. Ať chcete podniknout cokoliv, jít na golf, tenis, zaplavat si nebo pro ranní noviny, máte vše na dosah ruky. V pěším dosahu se nachází základní i mateřská škola, metro je vzdálené 5 minut chůze. Do Malvazinek se pohodlně dostanete pěší lávkou v zadní části domu, z ulice Radlické vznikl hlavní vstup do domu a vjezd do podzemních garáží.

Makléř:

 Radim Grulich

Radim Grulich

tel: +420 731 125 516
e-mail: grulich@rt-reality.cz

PRAHA 5 - .142 RADLICKÁ

PRAHA 5 - .142 RADLICKÁ

Dotaz

Kontaktní údaje: Dotaz:
 
 
 
  

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!