Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu PODZÁMČÍ HLUBOKÁ - KOMERČNÍ PROSTORY PŘÍMO POD ZÁMKEM


Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

POSLEDNÍ VOLNÉ  NEBYTOVÉ PROSTORY

VŠECHNY BYTY PRODÁNY

Novostavba multifunkčního domu v samém centru města Hluboká nad Vltavou, přímo pod zámkem. Jedinečná poloha, atraktivní architektura, vysoká kvalita stavby.

V moderní obchodní pasáži jsou umístěny reprezentativní komerční prostory k prodeji nebo k pronájmu. Pasáž je přístupná z hlavní Masarykovy ulice i z ulice Zborovská. Celkem je zde 15 nebytových prostorů o rozměrech od 20 do 352 m2. Jednotky mají individuální měření energií (voda, teplo, elektřina), mají přípojku odpadu a jsou vybaveny vzduchotechnikou a elektronickým zabezpečovacím zařízením.

www.podzamci-hluboka.cz

Cílem tohoto projektu bylo vybudovat moderní bytový dům s terasami a komerčními prostory skládající se ze dvou navzájem propojených objektů. Architektonicky je dům řešen s maximálním důrazem na soulad estetiky a funkčnosti reagující na moderní trendy bydlení ale i potřeby občanské vybavenosti.

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU byla pro stavbu vybrána pro svoji výbornou polohu a zázemí. Je zde spojena veškerá občanská vybavenost s krásou přírody v okolí města a jeho historií.

Rychlý dotaz na makléře

Dotaz:

Dotaz pro Vás zpracuje:

 Radim Grulich

Radim Grulich

Makléř nemovitostí

tel: +420 731 125 516
e-mail: grulich@rt-reality.cz

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!