Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu Brno - REZIDENCE BISKUPSKÁ 8


Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

PRO TY, KTEŘÍ HLEDAJÍ NĚCO JEDINEČNÉHO

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ - POSLEDNÍ 3 VOLNÉ BYTY

Rezidence Biskupská 8 představuje příležitost pro ty, kteří hledají něco skutečně jedinečného. Lokalita, prestiž domu, historická a estetická hodnota splňují požadavky nejnáročnějších klientů.

Secesní dům z počátku dvacátého století proslavili bratři Hugo a Pavel Haasovi, kteří zde žili. Posledních několik let byl dům neobydlen, a tak se mu díky citlivé rekonstrukci společnosti Real-Treuhand vrací charakter historické památky, umístěné v samém srdci moravské metropole. Neopakovatelné kouzlo tak bylo vráceno i původnímu bytu Huga Haase, který je spolu s dalšími byty nyní nabízen k prodeji.

Unikátností projektu jsou také rozsáhlé terasy v nejvyšším patře domu, orientované do vnitrobloku, které poskytují neopakovatelný výhled na katedrálu sv. Petra a Pavla.

www.biskupska8.cz

Dům byl zkolaudován už počátkem dvacátého století. Byl postaven na Františkově, což je historický název Denisových sadů, používaný do roku 1919 podle delicate replica rolex datejust watches císaře Františka I.

Secesní dům proslavili i bratři Hugo a Pavel Haasovi, kteří v domě žili. Na jejich počest můžete na čelní zdi domu nalézt pamětní tabuli. Posledních několik let byl dům neobydlen, a tak se mu dnes vrací charakter historické památky, umístěné přímo pod biskupstvím katedrály Sv. Petra.

Rychlý dotaz na makléře

Dotaz:

Dotaz pro Vás zpracuje:

JUDr. Gabriela Hasková

JUDr. Gabriela Hasková

jednatelka společnosti

tel: +420 224 816 891
e-mail: haskova@rt-reality.cz

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!

 

Fotogalerie - Brno - REZIDENCE BISKUPSKÁ 8