Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu Brno - REZIDENCE BISKUPSKÁ 8


Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

PRO TY, KTEŘÍ HLEDAJÍ NĚCO JEDINEČNÉHO

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ - POSLEDNÍ 3 VOLNÉ BYTY

Rezidence Biskupská 8 představuje příležitost pro ty, kteří hledají něco skutečně jedinečného. Lokalita, prestiž domu, historická a estetická hodnota splňují požadavky nejnáročnějších klientů.

Secesní dům z počátku dvacátého století proslavili bratři Hugo a Pavel Haasovi, kteří zde žili. Posledních několik let byl dům neobydlen, a tak se mu díky citlivé rekonstrukci společnosti Real-Treuhand vrací charakter historické památky, umístěné v samém srdci moravské metropole. Neopakovatelné kouzlo tak bylo vráceno i původnímu bytu Huga Haase, který je spolu s dalšími byty nyní nabízen k prodeji.

Unikátností projektu jsou také rozsáhlé terasy v nejvyšším patře domu, orientované do vnitrobloku, které poskytují neopakovatelný výhled na katedrálu sv. Petra a Pavla.

www.biskupska8.cz

Dům byl zkolaudován už počátkem dvacátého století. Byl postaven na Františkově, což je historický název Denisových sadů, používaný do roku 1919 podle císaře Františka I.

Secesní dům proslavili i bratři Hugo a Pavel Haasovi, kteří v domě žili. Na jejich počest můžete na čelní zdi domu nalézt pamětní tabuli. Posledních několik let byl dům neobydlen, a tak se mu dnes vrací charakter historické památky, umístěné přímo pod biskupstvím katedrály Sv. Petra.

Rychlý dotaz na makléře

Dotaz:

Dotaz pro Vás zpracuje:

JUDr. Gabriela Hasková

JUDr. Gabriela Hasková

Jednatelka společnosti

tel: +420 224 816 891
e-mail: haskova@rt-reality.cz

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!

 

Fotogalerie - Brno - REZIDENCE BISKUPSKÁ 8