Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Detail projektu Brno - REZIDENCE BISKUPSKÁ 8


Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

Klikněte na obrázek pro zvětšení

PRO TY, KTEŘÍ HLEDAJÍ NĚCO JEDINEČNÉHO

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ - POSLEDNÍ 4 VOLNÉ BYTY

Unikátní bytový projekt v srdci Brna přímo sousedící s katedrálou na Petrově.
Rekonstrukce secesního paláce s jedinečnou atmosférou v samém centru města, výsledkem které je 24 bytů a 2 nebytové prostory.

www.biskupska8.cz

Lokalita, prestiž domu, historická hodnota a v neposlední řadě estetičnost, splňují požadavky nejnáročnějších klientů.

Dům byl zkolaudován už počátkem dvacátého století. Byl postaven na Františkově, což je historický název Denisových sadů, používaný do roku 1919 podle císaře Františka I.

Secesní dům proslavili i bratři Hugo a Pavel Haasovi, kteří v domě žili. Na jejich počest můžete na čelní zdi domu nalézt pamětní tabuli. Posledních několik let byl dům neobydlen, a tak se mu dnes vrací charakter historické památky, umístěné přímo pod biskupstvím katedrály Sv. Petra.

Totální rekonstrukce objektu byla úspěšně dokončena. Pro nové majitele je připraveno 24 bytových jednotek a 2 komerční prostory. K dispozici jsou jedinečné byty, jejichž dominantou je výhled do historického centra města Brna, na Šilingrovo náměstí a na Petrov. Unikátností projektu jsou rozsáhlé terasy v nejvyšším patře domu orientované do vnitrobloku, které dávají přímý vizuální kontakt s historickou dominantou Brna - katedrálou Sv. Petra. Posuďte sami, že bydlet v Rezidenci Biskupská 8 je opravdu výjimečná příležitost pro ty, kteří hledají něco jedinečného ...

Rychlý dotaz na makléře

Dotaz:

Dotaz pro Vás zpracuje:

JUDr. Gabriela Hasková

JUDr. Gabriela Hasková

jednatelka společnosti

tel: +420 224 816 891
e-mail: haskova@rt-reality.cz

Modře označené položky jsou povinné! Máte-li obecnější dotaz nebo poptávku rádi jej zodpovíme telefonicky nebo mailem. Kontaktujte nás!

 

Fotogalerie - Brno - REZIDENCE BISKUPSKÁ 8