Stimmungsbild

KONTAKTY

Naše prodejní kanceláře

A Commpany of Raiffeisen Landesbank

 

Aktuality a informace

Zásady ochrany osobních údajů

Informace ke zpracování údajů podle článku 13 a 14 Obecného nařízení o ochraně údajů (GDPR)

POZVÁNKA NA VELETRH FOR HABITAT

Dovolujeme si vás pozvat na veletrh FOR HABITAT - BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY, který se bude konat od 22. do 25. března v pražských Letňanech.

Bude nám potěšením přivítat vás na našem stánku a představit naše nejnovější projekty Victoria Košíře a Rezidence Palata.

REZIDENCE PALATA - HRUBÁ STAVBA DOKONČENA

U příležitosti dokončení hrubé stavby jsme v úterý 12. 12. 2017 slavnostně vztyčili stavební glajchu. Ta označuje dosažení nejvyššího místa stavby. Tento stromek ozdobený pentlemi je také tradičním symbolem štěstí a ochrany domu a jeho obyvatel. Těšíme se, že výstavba bude i nadále bezproblémově probíhat a příští rok na podzim Palata přivítá své nové obyvatele.

PREMIUM LIVING

Více info o našich projektech naleznete také na webu

http://premiumliving.cz/

 

 

SPOLEČENSKÝ VEČER REAL-TREUHAND & ASKLEPION - 12. října 2017

V reprezentativních prostorách naší společnosti jsme ve spolupráci s klinikou estetické medicíny Asklepion uspořádali charitativní večer, jeho výtěžek je věnován na léčbu cévních nádorů u dětí.

Módní přehlídka Tatiany Kovaříkové, spousta milých hostů a hlavně výborný pocit, že můžeme pomáhat.

REZIDENCE .142 - PENTHOUSE

POSLEDNÍ BYT - PENTHOUSE S VÝHLEDEM NA VYŠEHRAD

Rezidence .142 vyrostla ve svahu mezi Radlickou ulicí a Malvazinkami.

Penthouse je umístěn v nejvyšších dvou patrech této pozoruhodné novostavby a poskytuje naprosté soukromí. Je situovaný na východní stranu s výhledem na Vyšehrad. Má dvě prostorné jižní terasy, na jedné z nich je umístěna jacuzzi. Výhled z teras je do protějšího zeleného svahu a na tenisové kurty, které se nacházejí přímo naproti projektu.

Byt má variabilní dispoziční řešení na ploše 157 m2 (+ terasy 64 m2).

Více info naleznete na: http://www.142.cz

 


NA KORÁBĚ - POSLEDNÍ VOLNÝ BYT

Neváhejte a domluvte si prohlídku posledního volného bytu našeho úspěšného projektu Na Korábě v Praze 8. Ideální rodinné bydlení nad Vltavou - park, škola, sportovní areál, obchody, nemocnice - veškerá občanská vybavenost s perfektní dostupností do centra.

Více info na www.bytynakorabe.cz

REZIDENCE BISKUPSKÁ - BRNO

POSLEDNÍ 4 VOLNÉ BYTY

Rezidence Biskupská 8 představuje příležitost pro ty, kteří hledají něco skutečně jedinečného. Lokalita, prestiž domu, historická a estetická hodnota splňují požadavky nejnáročnějších klientů.

Secesní dům z počátku dvacátého století proslavili bratři Hugo a Pavel Haasovi, kteří zde žili. Posledních několik let byl dům neobydlen, a tak se mu díky citlivé rekonstrukci společnosti Real-Treuhand vrací charakter historické památky, umístěné v samém srdci moravské metropole. Neopakovatelné kouzlo tak bylo vráceno i původnímu bytu Huga Haase, který je spolu s dalšími byty nyní nabízen k prodeji.

Unikátností projektu jsou také rozsáhlé terasy v nejvyšším patře domu, orientované do vnitrobloku, které poskytují neopakovatelný výhled na katedrálu sv. Petra a Pavla.

 

PODZÁMČÍ HLUBOKÁ - všechny byty prodány

Všechny byty v našem projektu PODZÁMČÍ HLUBOKÁ jsou již prodány. Novým majitelům přejeme, aby v tomto krásném jihočeském městě trávili příjemné okamžiky svého života a děkujeme jim za projevenou důvěru.

Nadále zůstává v nabídce několik posledních nebytových prostor v tomto multifunkčním objektu přímo pod zámkem. Pro bližší informace navštivte web projektu nebo kontaktujte přímo našeho makléře p. Radima Grulicha (tel. 731 125 516, grulich@rt-reality.cz)

http://www.podzamci-hluboka.cz/obchodni-centrum/

REZIDENCE PALATA - ZÁKLADNÍ KÁMEN POLOŽEN

Trh pražských novostaveb zanedlouho obohatí další originální bytový dům společnosti REAL-TREUHAND. 11. května byl položen základní kámen projektu Rezidence Palata v Holečkově ulici v Praze 5.

V domě bude vybudováno pouhých 32 bytů, čímž Real-Treuhand pokračuje ve své dlouhodobé koncepci budování komorních, architektonicky jedinečných bytových domů v zavedených lokalitách. Architektura vychází ze specifického půdorysu parcely, jejíhož tvaru maximálně využila. V nezastavěné části bude osázena zahrada s odpočinkovými zónami, sloužící výhradně rezidentům.

Skladba bytů byla zvolena s ohledem na atraktivitu lokality a bezprostřední blízkost centra Prahy a je zaměřena především na menší jednotky s dispozicí 1 – 2+kk, které budou jedinečnou příležitostí pro bezpečnou investici. Dále jsou v domě 4 byty 3+kk a 8. NP pak tvoří jediný unikátní byt 4 - 5+kk s jižní terasou a úžasným výhledem na protější zelený svah s Husovými sady.

Stavba je již v plném proudu a dokončení je plánováno na konec roku 2018.

NA KORÁBĚ - Praha 8 - POSLEDNÍ 3 BYTY

24. 4. 2017

Téměř všechny byty Na Korábě jsou již prodány a předány novým vlastníkům. Všem klientům děkujeme za projevenou důvěru a přejeme jim, aby ve svém novém domově prožívali krásné chvíle svého života a vždy se do něj rádi vraceli.

V prodeji máme poslední 3 volné byty. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes na tel. č. 731 125 516

 

REZIDENCE PALATA - PRAHA 5 - STAVBA ZAHÁJENA

27. 2. 2017

Rezidence PALATA v Holečkově ulici je zasazena do v mnoha ohledech atraktivní lokality pod Strahovem a bude poskytovat klidné bydlení v sousedství zahrady Kinských v těsné blízkosti centra Prahy. Jedná se o tradiční rezidenční oblast, kde jsou dlouhodobě rozvinuté obchody, služby, dopravní obslužnost, i veškerá další infrastruktura. V bezprostředním dosahu je také nákupní a kulturní centrum Anděl.

rezidencepalata.cz

 

VICTORIA KOŠÍŘE - PRODEJ ZAHÁJEN

7. 2. 2017

Zahájili jsme prodej a současně i výstavbu našeho dalšího rezidenčního projektu v Praze 5 – VICTORIA KOŠÍŘE.

Bytový dům je výjimečný nejen svým umístěním v klidné lokalitě pražských Košíř, ale také vhodným zasazením do okolní zástavby. Uvnitř tří navzájem propojených budov vznikne soukromý park se zahradou, který nabídne příjemný odpočinek majitelům a jejich rodinám.

V projektu bude 65 bytů a 3 ateliéry o dispozicích 1+kk až 4+kk od 42 m2 do 132 m2 v 7 podlažích. V přízemí bytového domu se bude nacházet i 1 nebytový prostor. Samozřejmostí je dostatečný počet sklepů a parkovacích stání v podzemní garážové hale. Byty jsou ideální nejen pro rodiny, ale i pro zájemce o vlastní bydlení všech věkových kategorií, kteří hledají byt v klidné rezidenční čtvrti.  Díky atraktivnosti lokality a jejímu potenciálu do budoucna jsou byty v projektu Victoria Košíře také vhodnou investiční příležitostí.

victoriakosire.cz

http://www.usaonwatch.biz/audemars-piguet-replica-watches.html

NA KORÁBĚ - Praha 8 - ZKOLAUDOVÁNO

6. 2. 2017

BYTOVÝ DŮM NA KORÁBĚ V PRAZE 8 JE ZKOLAUDOVÁN A BYTY BUDOU ZANEDLOUHO PŘIPRAVENY K NASTĚHOVÁNÍ.

NEVÁHEJTE A DOMLUVTE SI PROHLÍDKU JEŠTĚ DNES, 85% BYTŮ JE JIŽ PRODÁNO.

Tel.: 731 125 516

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2017 PŘEJE TÝM SPOLEČNOSTI REAL-TREUHAND

JSME ZDE PRO VÁS

.142 - PRAHA 5

91% PRODÁNO

NENECHTE SI UJÍT POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST

Právě na vás čeká unikátní dvoupodlažní střešní byt. Dopřejte si dokonalé soukromí na jedné ze dvou prostorných teras s výhledem na celou Prahu.

Vychutnejte si sklenku šampaňského ve vlastní jacuzzi a pozorujte hvězdy. Byt o rozloze 157 m2 má variabilní dispoziční řešení. Chcete classical fake omegs watches loft, 2 nebo 3 ložnice? Vše záleží jenom na vás.

Architekt projektu Jan Šesták vám bude plně k dispozici a čas, který s ním strávíte při plánování vašeho nového domova, je dárkem od nás.

ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY - PRAHA 4 - VYPRODÁNO

Děkujeme všem majitelům bytových jednotek za projevenou důvěru a přejeme jim, aby ve svém novém domově prožívali krásné okamžiky svého života a vždy se do něj rádi vraceli.

V prodeji je posledních několik garážových stání v ceně 299 000 Kč. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Radim Grulich

Tel.: 731 125 516

grulich@rt-reality.cz

 

 

HRUBÁ STAVBA BYTOVÉHO DOMU NA KORÁBĚ BYLA DOKONČENA

15. června byla dokončena hrubá stavba projektu Na Korábě v Praze 8 a na jejím vrcholu byla stavnostně vztyčena glajcha.

Sledujte výstavbu na bytynakorabe.cz

55% bytů je již nyní prodáno


 


.142 RADLICKÁ

85 % PRODÁNO

Přijďte si prohlédnout poslední volné byty a nenechte si ujít příležitost bydlet v tomto unikátním projektu.

Hledáte něco skutečně jedinečného? Náš střešní mezonet s jacuzzi na terase a výhledem na Vyšehrad je pro vás to pravé ..

Volejte kdykoli na tel. č. 731 125 516

.142 RADLICKÁ

NA KORÁBĚ

Nejmladší z rodiny našich projektů - bytový dům Na Korábě v Praze 8 roste jako z vody.

Generální dodavatel právě dokončuje bednění stropu nad 8. podlažím. Na první červnový týden je naplánována betonáž. Hrubá stavba tak bude dokončena.
Nezahálí se však ani na další částech stavby. Ve spodních podlažích se již pracuje na omítkách, instalují se okna. Ve vyšších podlažích pak probíhají instalatérské a elektro práce.
Ve vzorovém bytě je hotová montáž oken, hotové jsou hrubé podlahy, zahajují se omítky.

Těšíme se.

www.bytynakorabe.cz

 

REZIDENCE BISKUPSKÁ - BRNO

POSLEDNÍCH 6 BYTŮ A NEBYTOVÉ PROSTORY

Rezidence Biskupská 8 představuje jedinečnou možnost elegantního bydlení v srdci města Brna. Komfort, lokalita, styl, prestiž domu, jeho kvalita a historická hodnota naplní všechny Vaše požadavky. Jako majitelé bytu v tomto domě se stanete součástí místa s jedinečnou atmosférou, součástí historie města a jeho kultury. Budete to vy, kdo tady bydlí. Nechte si to závidět…

www.premiumliving.cz

 

http://www.swisspam.com/

ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY - PRAHA 4

POSLEDNÍ VOLNÝ BYT

v projektu Zátiší Hodkovičky v Praze 4

4 - 5 + kk

167 m2 s velkou jižní terasou

Požadujete prostorový komfort rodinného domu a současně výhody zbrusu nového bytu nedaleko centra Prahy? Nechcete mít starosti s údržbou domu, zahrady a s problematickou dostupností? Pak tento byt čeká právě na vás.

Prohlídku si můžete domluvit kdykoli na tel. č. 731 125 516

www.hodkovicky-byty.cz

http://www.exactreplica.net/

PODZÁMČÍ HLUBOKÁ

POSLEDNÍ 3 VOLNÉ BYTY

apartmány v multifunkčním bytovém domě přímo pod zámkem, nedaleko golfového hřiště a cyklostezek

ideální pro trvalé bydlení i rekreaci excellent copy iwc watches

podzamci-hluboka.cz

Navštivte nás na veletrhu FOR HABITAT

Přijďte se seznámit s našimi projekty na veletrh FOR HABITAT - BYDLENÍ - NOVÉ PROJEKTY, který se koná od 17. - 20. března 2016 v pražských Letňanech.

Najdete nás v hale 3, stánek C 18.

Těšíme se na Vás

Pro získání volné vstupenky nás kontaktujte na e-mailu:

praha@rt-reality.cz

 

ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY - PRAHA 4

POSLEDNÍ 4 BYTY

Využijte jedinečné nabídky mezonetových bytů v malebné vilové čtvrti Hodkovičky.

 

.142 RADLICKÁ

70% BYTŮ PRODÁNO

Posledních volných 10 bytů ... Přijďte si vybrat váš nový domov

PF 2016

Krásné a klidné Vánoce, hodně štěstí zdraví, pohody a úspěchů v novém roce

přeje

tým společnosti Real- Treuhand Reality & Development

.142 RADLICKÁ

ZKOLAUDOVÁNO

Jdeme do finále. V projektu probíhají poslední úpravy a byty budou v nejbližších dnech připraveny k nastěhování.

Domluvte si prohlídku a nezmeškejte možnost bydlet v tomto unikátním projektu. Prodána je již více než polovina bytů.

SLAVNOSTNÍ POLOŽENÍ ZÁKLADNÍHO KAMENE PROJEKTU NA KORÁBĚ

Jedinečný rezidenční projekt s překrásným výhledem na Prahu nazvaný Na Korábě má za sebou první významný okamžik stavby.  Společnost Real- Treuhand Reality & Development poklepala základní kámen při slavnostním večeru za účasti rakouského velvyslance Dr. Ferdinanda Trauttmansdorffa, člena představenstva Raiffeisenlandesbank OÖ Mag. Reinharda Schwendtbauera a dalších významných hostů. Nechyběli ani budoucí majitelé nových bytů, kterých byla celá řada, neboť v projektu je již více než třetina bytů prodána.

A protože na pozemku již probíhají díky generálnímu dodavateli stavby společnosti SOD Holding naplno stavební práce, rozhodla se Real- Treuhand Reality pozvat hosty do reprezentativních prostor sídla společnosti v Dlouhé ulici v Praze.

Nechtěli jsme však nikoho připravit o možnost vychutnat si atmosféru stavby a úžasné výhledy a připravili jsme krátký spot, na který se můžete podívat i vy ..

https://vimeo.com/139935174

 

 

BYTOVÝ DŮM NA KORÁBĚ - STAVBA ZAHÁJENA

Vážení klienti,

je nám potěšením oznámit, že jsme v těchto dnech úspěšně zahájili stavbu našeho dalšího projektu - bytového domu NA KORÁBĚ v Praze 8.

V poklidné ulici Na Korábě, nad svahem plným vzrostlé zeleně s nádherným výhledem na celou Prahu na vás čeká komorní projekt, z jehož 40 bytů je již nyní bezmála třetina prodána. Dokončení stavby je naplánováno na 4. čtvrtletí roku 2016.

RODINNÉ DOMY MAKOVICE - VYPRODÁNO

V průběhu měsíce června jsme prodali i poslední volný dům a všem novým majitelům přejeme krásné bydlení v MAKOVICÍCH.

Pokud hledáte nové bydlení v Praze, rádi vám představíme naše aktuální projekty .142 RADLICKÁ, ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY a bytový dům NA KORÁBĚ. Pro milovníky jižních Čech máme komorní projekt ideální také jako letní byt v HLUBOKÉ NAD VLTAVOU. Nezapomněli jsme ani na ty, kteří hledají něco naprosto jedinečného v srdci moravské metropole. Unikátní byty v secesním paláci BISKUPSKÁ 8 nabízí výhled na Petrov a katedrálu sv. Petra a Pavla.

 

 

PODZÁMČÍ HLUBOKÁ - VAŠE KRÁLOVSKÁ ADRESA

Milovníkům jižních Čech nabízíme nové byty přímo pod zámkem v Hluboké nad Vltavou. Starosti s chalupou hoďte za hlavu a pořiďte si letní byt v novostavbě s veškerým komfortem, který si můžete jen představit. Golf, cyklostezky, marina, relaxační a wellness centrum, procházky v zámecké zahradě - to vše můžete mít už dnes.

www.podzamci-hluboka.cz

BYTY PRO VELKOU RODINU - ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY

Hledáte vhodné bydlení pro velkou rodinu? Požadujete prostorový komfort rodinného domu a současně výhody zbrusu nového bytu nedaleko centra Prahy? Nechcete mít starosti s údržbou domu, zahrady a s problematickou dostupností? Využijte nabídku velkých rodinných bytů v malebné vilové čtvrti Hodkovičky.

PŘIJĎTE SI PROHLÉDNOUT NAŠE VELKOMETRÁŽNÍ BYTY 4 - 5 +KK O ROZLOZE OD 150 - 170 m2 S JIŽNÍ TERASOU 32 m2

www.hodkovicky-byty.cz

 


VZOROVÝ BYT - .142 RADLICKÁ

Ve spolupráci s ateliérem RANNÝ ARCHITECTS jsme dokončili vzorový byt našeho projektu .142 RADLICKÁ. Těšíme se, že vás v něm budeme moci přivítat.

Pro domluvení termínu prohlídky kdykoli dle vašich časových možností kontaktujte prosím naše makléře na telefonním čísle 731 125 515 - 16

www.142.cz

 

 

ZAHÁJENÍ STAVBY - NA KORÁBĚ

Náš nejnovější projekt NA KORÁBĚ na Praze 8 postupuje do své další fáze. Moc nás těší, že vám můžeme oznámit, že stavba bude zahájena již toto léto. Předpokládaný termín kolaudace je stanoven na podzim roku 2016.

Zároveň si dovolujeme upozornit, že až do 31.7. 2015 držíme ceny bytů na předprodejové úrovni (viz ceník bytů).franck muller replica Neváhejte a zarezervujte si byt s předstihem za výhodnější cenu!

www.bytynakorabe.cz

RODINNÉ DOMY MAKOVICE - POSLEDNÍ VOLNÝ DŮM

Chcete mít velkou jižní zahradu, dostatek prostoru pro vás a vaši rodinu, cyklostezku a golf na dosah ruky a přitom bydlet kousek od centra Prahy?

Přijďte si prohlédnout poslední volný dům našeho projektu MAKOVICE v Praze 9, Dolních Počernicích.

Pro domluvení schůzky nás kontaktujte na tel. č. 731 125 515.

www.rd-makovice.cz


NAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK NA VELETRHU FOR HABITAT

Dovolte abychom Vás tímto pozvali na návštěvu stánku REAL- TREUHAND REALITY na veletrhu FOR HABITAT - BYDLENÍ - nové projekty, který se koná ve dnech 19. - 22. března 2015 na výstavišti PVA Praha - Letňany.

Pro získání volné vstupenky použijte prosím tento odkaz: http://www.vystavabydleni.cz/2015/cz/voucher.asp?v=488250

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU

 

NA KORÁBĚ - PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN

NA KORÁBĚ - TO SPRÁVNÉ MÍSTO, KDE ZAKOTVIT

Developerská společnost Real- Treuhand Reality zahájila předprodej nového rezidenčního projektu. Jedinečná, nadčasová architektura bytového domu Na Korábě spojuje precizní technické řešení s designovým provedením exteriéru i interiéru. Komorní stavba bude umístěna v klidné části Prahy 8 v ulici Na Korábě. Výjimečná lokalita zaručuje pohodlné moderní bydlení v těsném sousedství rozsáhlých zelených ploch a parku na svahu vltavského údolí s nádherným výhledem na řeku a pražské panorama.

www.bytynakorabe.cz

 

.142 RADLICKÁ - K NASTĚHOVÁNÍ JIŽ ZA ROK

POSLEDNÍ ŠANCE NA ZMĚNU DISPOZIC

Využijte poslední šanci na uspořádání dispozičního řešení vašeho nového domova dle vašich představ. Kontaktujte nás na tel. č. 731 125 509 a přijďte se podívat přímo na stavbu.

Celý průběh výstavby můžete také sledovat na www.142.cz

Na jaře otvíráme vzorový byt delicate copy zenith watches!


ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY - POSLEDNÍ VOLNÉ BYTY

Využijte poslední příležitost nabídky našich bytů v malebné pražské vilové čtvrti ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY.

Sleva až 15% na vybrané byty.

Přijďte nás navštívit do prodejní kanceláře přímo v projektu na adrese Na Lysinách 551/34, Praha 4. Naši makléři se na Vás těší každé úterý a čtvrtek od 15.00 do 19.00 hodin, v sobotu od 10.00 do 16.00 hodin.

www.hodkovicky-byty.cz

http://www.winreplicas.com

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - NOVĚ DOKONČENÝ LUXUSNÍ MEZONET

Přijďte si prohlédnout nejen nově dokončený luxusní mezonet, ale i další volné byty.

19. června od 15.00 do 20.00 h Vás zveme na sklenku výborného italského vína a posezení na naší zahradě. Nezmeškejte příležitost získat jeden z posledních volných bytů na této výjimečné adrese.

O Vaše děti bude v průběhu prohlídky postaráno - malování na obličej, hry, kreslení, zmrzlina.

Těšíme se na Vás!

ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY, Na Lysinách 551/34, Praha 4

 

 


VELETRH BYDLENÍ - NOVÉ PROJEKTY 2014

NAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK C20 V HALE 3 A ZÍSKEJTE ZAJÍMAVÉ VELETRŽNÍ SLEVY.

20. - 23. 3. 2014, PVA LETŇANY

 

 


POLOŽENÍ ZÁKLADNÍHO KAMENE - .142 RADLICKÁ

Dne 21. ledna 2014 proběhlo za přítomnosti velvyslance Rakouské republiky Dr. Ferdinanda Trauttmansdorffa a nejznámějších patriotů Prahy 5 manželů Ivany a Karla Gottových položení základního kamene projektu .142 RADLICKÁ.

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY - .142 RADLICKÁ

REAL TREUHAND REALITY,   člen  realitního  holdingu Real-Treuhand Management GmbH právě zahájila výstavbu nového projektu rezidenčního bydlení .142 RADLICKÁ v Praze 5, Radlicích. Projekt .142 Radlická je mimořádným architektonickým počinem v jedinečné lokalitě, nabízí 35  bytových jednotek evropského standardu s plným zázemím a téměř 1 000 m2 nebytových prostor.

 

 

142praha  je  odpovědí na otázku kosmopolitního člověka hledajícího autorské designové bydlení v kombinaci s perfektní dostupností a občanskou vybaveností. Budova byla poprvé představena veřejnosti v konceptu v roce 2009. Společnost Real-Treuhand Reality s.r.o. využila příležitosti, projekt převzala a nyní zahajuje jeho stavbu.

Jsme velmi potěšeni, že Vám můžeme představit znovuzrození této architektonicky velmi zajímavé rezidenční budovy, která je dílem architektů Jana Šestáka a Marka Deyla ze studia pha. Pojmenovali jsme ji jednoduše dle čísla orientačního, .142 RADLICKÁ.

Žijte tak, jak se Vám líbí. Žijte 142.

 


Bytový dům U VÁHY - VYPRODÁNO

Poslední volný byt v našem projektu U VÁHY v Dolních Chabrech byl prodán a spokojení majitelé již slavili Vánoce v novém domově.

Nejen jim, ale i všem ostatním přejeme vše excellent imitation breitling colt watches nejlepší do nového roku, hodně spokojenosti, zdraví, rodinné pohody i pracovních úspěchů.

POSLEDNÍ ČTYŘI VOLNÉ DOMY V MAKOVICÍCH

V PRODEJI POSLEDNÍ 4 VOLNÉ DOMY.

Dovolujeme si Vás pozvat na prohlídku vzorového domu. Pro domluvení schůzky kontaktujte prosím naše makléře na telefonním čísle 731 125 509.

NYNÍ V PRODEJI TAKÉ SAMOSTATNÉ STAVEBNÍ POZEMKY PRO INDIVIDUÁLNÍ VÝSTAVBU.

Rodinné domy MAKOVICE - Staropacká 893, Praha 9

www.rd-makovice.cz

 

 


POSLEDNÍ BYT V PROJEKTU U VÁHY

Všechny byty v našem bytovém domě U VÁHY v Dolních Chabrech jsou až na jeden vyprodány.

Nyní nabízíme poslední volný byt za akční cenu 3 099 000 Kč  - 2+kk, 57 m2

Využijte tuto jedinečnou příležitost a domluvte si prohlídku na tel. č. 731 125 510 - kdykoli včetně víkendu a večerních hodin.

U VÁHY 1111/6, Praha 8

www.byty-u-vahy-cz


AKČNÍ CENY V PODZÁMČÍ HLUBOKÁ - SLEVY AŽ 500 000 Kč NA VYBRANÉ BYTY

OBJEVTE KOUZLO PODZÁMČÍ HLUBOKÁ

Využijte časově omezenou nabídku akčních cen. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že PODZÁMČÍ HLUBOKÁ je tou správnou volbou, ať už hledáte nové bydlení nebo jen letní byt. V projektu se také nachází reprezentativní komerční prostory, které Vám zaručí úspěch při Vašem podnikání. Naši makléři se těší na Vaši návštěvu každý všední den od 9.00 do 17.00 h.

Více informací na www.podzamci-hluboka.cz nebo na tel.: 731 125 505

 


NAPSALI O NÁS

Real-Treuhand – spolehlivost a důvěra: Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s ředitelkou realitní, investiční a developerské společnosti Real-Treuhand. Ta nám prozradila něco o nových projektech i to, na co se zaměřuje v poslední době. Více v článku zde: (odkaz na článek: http://www.realcity.cz/prectete-si/tipy-realitnich-profesionalu/real-treuhand-reality-as-jako-nejlepsi-vizitka-spolehlivost-a-duveryhodnost/)

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ našeho projektu ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY ve dnech 10. - 12. října 2013. Těšíme se na Vás ve čtvrtek a v pátek od 15 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 18 hodin.

V sobotu je pro velké i malé připraveno zábavné odpoledne ve znamení malování na obličej a výroby a pouštění draků. O děti se postaráme a rodiče budou mít dostatek času vybrat si nový domov.

NYNÍ SLEVA VE VÝŠI 10% NA VYBRANÉ BYTY

ZÁTIŠÍ HODKOVIČKY, Na Lysinách 551, Praha 4

Bezplatná telefonní linka: 800 110 900

POMOC PO POVODNÍCH

Letošní povodně způsobily velké škody, všem našim projektům se však naštěstí záplavy vyhnuly a nové byty a domy tak čekají na své spokojené majitele.

Uvědomujeme si, že všichni takové štěstí neměli a rozhodli jsme se proto přiložit ruku k dílu tam, kde je potřeba. Finanční dary nejsou vždy to nejdůležitější, a proto jsme tentokrát zvolili manuální práci, chopili se lopat a pomáhali ZOO Praha.

KOUZELNÉ HODKOVIČKY - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Zátiší Hodkovičky ve dnech 6. - 8. června 2013.

Dovolujeme si Vás pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve dnech 6. - 8.6. 2013. Budeme zde pro Vás ve čtvrtek a pátek od 15 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 18 hodin. Pro malé i velké je připraveno sobotní odpoledne s kouzelníkem, který každému malému návštěvníkovi vykouzlí plyšového kamaráda a zmrzlinu.

Přineste jakýkoli obrázek kouzelníka a automaticky dostanete slevu ve výši 50 tisíc Kč na koupi nového bytu.

Naše adresa: Na Lysinách 551/34, Praha 4. Pro více informací nás kontaktujte: 800 110 900. 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - REZIDENCE BISKUPSKÁ - 30. 5. 2013

Přijměte naše pozvání na číši vína do bytu Huga Haase.

Čtvrtek 30. 5. 2013 mezi 15. a 19. h

Prohlédněte si vzorový byt a přesvědčte se na vlastní oči, že bydlet v REZIDENCI BISKUPSKÁ je opravdu speciální příležitostí pro ty, kteří hledají něco jedinečného.

O výjimečnosti celého projektu svědčí mimo jiné i opakovaná ocenění ve významné soutěži o Realitní  projekt roku. V roce 2011 získala Rezidence Biskupská „Cenu architektů“ a „Cenu odborné poroty“. Přemožitele jsme nenašli ani v loňském ročníku soutěže, kdy jsme „Cenu odborné poroty“ úspěšně obhájili

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - RODINNÉ DOMY MAKOVICE

DEN DĚTÍ

Dovolujeme si Vás pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 

a oslavu DNE DĚTÍ do našeho vzorového domu.

Těšíme se na Vás v pátek 31. května od 14 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 19 hodin.

V sobotu čeká na každého malého návštěvníka plyšový kamarád, pro rodiče jsou připraveny grilované speciality a točené pivo

Pro více informací nás kontaktujte na tel.: 731 125 509

Naše adresa: Staropacká 893, Praha 9 - Dolní Počernice

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - projektu Zátiší Hodkovičky 25. - 27. 4. 2013

Dovolujeme si Vás pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ projektu Zátiší Hodkovičky ve dnech 25. - 27. dubna 2013. Budeme zde pro Vás od 15 do 19 hod, v sobotu 10 - 17 hod. Využijte možnost získat 90% hypotéku s úrokovou sazbou jen 2,79% při koupi našeho bytu. Přijďte si prohlédnout vzorový byt a nově dokončené dětské hřiště, kde budou  v sobotu pro Vaše děti připraveny různé hry např. malování na obličej apod. Navšťivte nás na adrese: Na Lysinách 551/34, Praha 4. Pro více informací nás kontaktujte: 800 110 900.

90% HYPOTÉKA s úrokovou sazbou 2,79%

Využijte nyní časově omezenou nabídku na 90% hypotéku s úrokovou sazbou jen 2,79% při koupi našeho bytu. Akci pro nás připravila uk replica harry winston opus watches firma HypoAsistent a platí pouze do 30. 4. 2013. Pro více informací volejte na 800 110 900.

Navšťivte náš stánek na VELETRHU BYDLENÍ od 21. - 24.3.2013

Navšťivte náš stánek na VELETRHU BYDLENÍ od 21. - 24. 3. 2013 na výstavišti v PVA Expo Praha Letňany. Náš stánek s označením B23 naleznete v hale 3 - Bydlení. Naši makléři zde budou prezentovat všechny naše projekty, informovat Vás o nových akcích, cenách a poskytnou Vám veškeré odpovědi týkající se konkrétních extraordinary copy panerai watches bytů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Představení obchodních příležitostí - Jihočeský kraj

Real- Treuhand Reality si Vás ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou dovolují pozvat na Představení obchodních příležitostí - Jihočeský kraj. Akce je spojená s prezentací budoucího rozvoje města Hluboká nad Vltavou a představením komerčně - rezidenčního projektu Podzámčí. Doprovázet ji bude interaktivní diskuze na téma: Rozvoj Jihočeského kraje a s tím spojená důležitost vybudovaní infrastruktury - dálnice D3. Akce se uskuteční dne 13. února od 13 do 17 hodin v prostorách projektu Podzámčí na adrese Masarykova č.p. 81 v Hluboké nad Vltavou. Využijte při této příležitosti možnost prezentace Vaší společnosti v prostorách obchodního centra Podzámčí. Přihlásit se můžete do 6.2.2013 na: salijevic@rt-reality.cz, 731 125 510

NOVÁ PRODEJNÍ KANCELÁŘ projektu Podzámčí

Vážení klienti,

učinili jsme další významný krok směrem k Vám. Pobočka Jižní Čechy se od 1.2.2013 přesune z Českých Budějovic přímo do našeho vlastního projektu - do komerčních prostor obchodního centra Podzámčí v Hluboké nad Vltavou. Nová adresa kanceláře: Masarykova 81, 373 41 Hluboká nad Vltavou.

Těšíme se na Vás!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - projektu Zátiší Hodkovičky 24.1. - 26.1.2013

Dovolujeme si Vás pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ projektu Zátiší Hodkovičky ve dnech 24. - 26. ledna 2013. Budeme zde pro Vás od 15 do 19 hod, v sobotu 10 - 17 hod. Využijte možnost získat AKČNÍ FINANCOVÁNÍ. Přijďte si prohlédnout vzorový byt a nově dokončené dětské hřiště. Navšťivte nás na adrese: Na Lysinách 551/34, Praha 4. Pro více informací nás kontaktujte: 731 125 516.

Slavnostní vysvěcení domu Podzámčí v Hluboké nad Vltavou

Srdečně Vás zveme na Slavnostní vysvěcení domu Podzámčí v Hluboké nad Vltavou. Akce se uskuteční 6. 12. 2012 v komerčních prostorách nového bytového domu Podzámčí v ulici Masarykova 81. Začátek akce je plánován na 17.30 a nebude chybět ani punč na zahřátí s drobným občerstvením. Těšit se můžete na vystoupení českobudějovického dětského pěveckého sboru Canzonetta, které dotvoří příjemnou předvánoční atmosféru samotnému ceremoniálu vysvěcení budovy, knězem a básníkem Františkem Halašem, který je duchovním místního kostela Sv. Jana Nepomuckého. Záver akce v 18.30 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 29. 11. - 30. 11. 2012

Dovolujeme si Vás pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ s Vánočním punčem ve dnech 29. - 30. listopadu 2012. Budeme zde pro Vás od 15 do 19 hod. Využijte možnost získat AKČNÍ FINANCOVÁNÍ. Přijďte si prohlédnout nový vzorový dům. Navšťivte nás na adrese: Staropacká 893, 190 12 Praha 9 - Dolní Počernice. Pro více informací delicate copy omega seamaster watches nás kontaktujte: 731 125 509.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ projektu U Váhy - 27.11. - 28.11.2012

Dovolujeme si Vás pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ s Vánočním punčem ve dnech 27. - 28. listopadu 2012. Budeme zde pro Vás od 15 do 19 hod. Využijte možnost získat AKČNÍ FINANCOVÁNÍ. Přijďte si prohlédnout vzorový byt. Navšťivte nás na adrese: U Váhy 1111/6, Praha 8. Pro více informací nás kontaktujte: 731 125 516.

Dny otevřených dveří Projekt Zátiší Hodkovičky 22.11. - 24.11.2012

Dovolujeme si Vás pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ projektu Zátiší Hodkovičky ve dnech 22. - 24. listopadu 2012. Budeme zde pro Vás od 15 do 19 hod, v sobotu 10 - 18 hod. Využijte možnost získat AKČNÍ FINANCOVÁNÍ. Přijďte si prohlédnout vzorový byt. Navšťivte nás na adrese: Na Lysinách 551/34, Praha 4. Pro více informací nás kontaktujte: 731 125 516.

Pozvánka na Den (nejen) pro ženy - 16.11.2012

Přijďte se seznámit s jedinečným bytovým projektem Podzámčí Hluboká nad Vltavou v rámci akce: Den (nejen) pro ženy. Těšit se můžete na celou řadu kosmetických trendů a triků, zkrášlující proměny a módní přehlídku návrháře Lukáše Bartoně. To vše a mnohem víc jsme pro Vás připravili v Obchodním centru Podzámčí Hluboká nad Vltavou.

Realitní kongres 2012 - 1.1.2012 - dvě výhry v soutěži o realitní projekt roku

1.11.2012 jsme se zúčastnili třetího ročníku Realitního kongresu 2012, který se konal v hotelu Clarion. Kongres byl rozdělen na dva sály s programem pro realitní kanceláře a s programem pro developery a investory. Do odborné diskuze byl přizván i náš zástupce předsedy představenstva pan Tomáš Jícha. Diskuzní témata byly následující: Vývoj realitního trhu a právní úpravy v České republice, Jak správně vybrat realitní kancelář. Večer proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků Czech Real Estate Awards 2012 o Realitní projekt roku 2012. Do soutěže jsme přihlásili naše wonderful fake longines watches dva mimopražské projekty: Podzámčí Hluboká nad Vltavou a Rezidence Biskupská 8 v Brně. Oba projekty získali ocenění. Projekt Podzámčí Hluboká nad Vltavou vyhrál Cenu veřejnosti a projekt Rezidence Biskupská 8 vyhrál Cenu odborné poroty.

Navšťivte od 22.10. do 28.10. náš stánek v Palladiu Praha

Hledáte nové bydlení nebo příležitost výhodné investice? Přijďte se od 22.10. do 28.10.2012 blíže seznámit s našimi developerskými projekty do nákupního centra Palladium na Praze 1. Náš stánek najdete v -2 podlaží poblíž prodejny Sportisimo a Sparkys. Připravujeme pro Vás zcela nové možnosti financování.

Středověk a Moderna 6.10. od 17:00 - projekt Podzámčí Hluboká nad Vltavou

6.10.2012 ožil náš projektPodzámčí Hluboká nad Vltavou“ na jeden den kouzlem středověku. Obchodní pasáž zaplavilo pestré zboží středověkého tržiště. V rytmech orientální hudby zatančily krásné tanečnice, svou odvahu a ctnost předvedli šermíři oblečení a obutí v módě renesanční. Nechyběla ani hostina, kde víno teklo proudem, a kde se stoly prohýbali.

Zábavný den v ZOO Praha 23.9.2012

23.9.2012 jsme pro Vás zorganizovali Zábavný den v ZOO Praha. Všechny děti se mohly zapojit do naší soutěže s badatelem Ertulínkem a po jeho stopách projít všemi stanovišti, kde se současně rodiče mohli seznámit s informacemi o naší společnosti a s našimi jednotlivými developerskými projekty.

FOR ARCH 2012 18. - 22.9.2012

Navštivte nás na FOR ARCHU 18. - 22.9.2012 elegant copy jaeger lecoultre watches. Najdete nás v Hale č. 1 stánek C 22

Více info zde

Těšíme se na Vás

U VÁHY - Dny otevřených dveří - 5. - 6. 9. 2012

Dovolujeme si Vás pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ bytového domu U Váhy ve dnech 5. - 6. září 2012, v pracovní dny od 15 do 20 hod. Využijte poslední možnost získat AKČNÍ LETNÍ CENY. Naleznete nás na adrese: U Váhy 1111/6, na Praze 8 v Dolních Chabrech.

Přijďte si prohlédnout vzorový byt. Rádi Vás přivítáme i s Vašimi dětmi, malé občerstvení je samozřejmostí. Pro více informací nás kontaktujte: 731 125 509.

Zátiší Hodkovičky pro Vás 8.9. - sponzoruje dětské divadlo na Sportovním víkendu v Kroužkách na Vltavě.

Přijďte v sobotu 8.9 do Kroužků na Vltavě vyzkoušet různé kroužky pro vás i vaše děti. Den plný zábavy odstartuje pohádkové divadélko. Představení můžete shlédnout zdarma díky naší společnosti. Chybět nebude ani malování na cheap imitation iwc watches obličej, výtvarná dílna a minidisco s Kroužkýnou. Po celou dobu se můžete v areálu hřiště seznámit s naším bytovým projektem Zátiší Hodkovičky vybudovaným v blízkosti areálu Kroužků na Vltavě. Těšíme se na Vás a Vaše děti v sobotu 8.9. od 10. hodin na adrese: Vlatavanů 229, Praha 4.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - Zátiší Hodkovičky - 5. - 6.9.2012

Ve dnech od 5.9. do 6.9. 2012 pořádáme dny otevřených dveří projektu zátiší Hodkovičky. Navšťivte nás na adrese: Na Lysinách 551/34, Praha 4. Využijte poslední možnost získat AKČNÍ LETNÍ CENY. Přijďte si prohlédnout vzorový byt. Děti jsou vítány. Pro více informací volejte 731 125 516.

NOVÉ PRÁZDNINOVÉ CENY RD v Počernicích

Ve středu 1.8.2012 od 16. hodin pořádáme v prostorách vzorového domu projektu Rodinné domy MAKOVICE v ulici Staropacká / Makovská 893 na Praze 9 zahradní GRILOVÁNÍ spojené s prezentací nových cen bytů. Těšit se můžete na otevřený gril, ochutnávku vín, bonusový šek. Děti jsou vítány.

Obchodní centrum Podzámčí v Hluboké nad Vltavou

Obchodní centrum Podzámčí Vám nabízí k pronájmu reprezentativní komerční prostory na náměstí v Hluboké nad Vltavou. Prostory se nacházejí v přízemí a každá má atraktivní prosklené výlohy.

Poloha objektu je vzhledem k atraktivnosti lokality (přímo u jediné cesty na zámek Hluboká) naprosto jedinečná.

Více na www.podzamci-hluboka.cz

Zátiší Hodkovičky - NOVÉ PRÁZDNINOVÉ CENY

Ceny jsme poslali na prázdniny! Přijďte se seznámit s novými!

V úterý 26.6.2012 od 14. hodin pořádáme v prostorách rezidenčního projektu Zátiší Hodkovičky LETNÍ TERASOVOU PÁRTY spojenou s prezentací nových cen bytů. Těšit se můžete na otevřený gril, ochutnávku vín, výstavu obrazů Rudolfa Mikyšky, zajímavý dárek. Děti jsou vítány.

1. ročník bydlení a italského designu

Přijďte a inspirujte se!

Výjimečná a jedinečná prezentační akce,

kde se investice do bydlení propojila s italským designem ..

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - Zátiší Hodkovičky - 7.6. - 9.6. 2012

Ve dnech od 7.6. do 9.6.2012 pořádáme dny otevřených dveří projektu zátiší Hodkovičky. Navšťivte nás na adrese: Na Lysinách 551/34, Praha 4, v pracovních dnech od 15. do 19. hodin a v sobotu od 10. do 18. hodin. Připraveno je malé občerstvení. Děti excellent copy hublot watches jsou vítány. Pro více informací volejte 531 125 516.

Zátiší Hodkovičky - PRODEJNÍ KANCELÁŘ - nově ve vzorovém bytě

Od 29.5.2012 otevíráme prodejní kancelář ve vzorovém bytě projektu Zátiší Hodkovičky. Zastihnete nás denně od 15 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin.

MAKOVICE - DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 24.5. - 26.5.2012

Navštivte naše DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ projektu Rodinné domy MAKOVICE ve dnech 24.5. - 26.5.2012, v pracovní dny od 15 do 19 hod, v sobotu od 10 do 18 hod.

Využijte s akcí spojené jarní cenové bonusy.

U VÁHY - Dny otevřených dveří - 24. - 26.5.2012

Dovolujeme si Vás pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ bytového domu U Váhy ve dnech 24. - 26. května 2012. S akcí jsou spojeny vyjímečné jarní bonusové ceny. Naleznete nás na adrese: U Váhy 1111/6, na Praze 8 v Dolních Chabrech. Pro více informací nás kontaktujte: 731 125 516.

Pořádáme pro Vás dny otevřených dveří projektu zátiší Hodkovičky - od 18.4. do 21.4.2012 .

Ve dnech od 18.4. do 21.4.2012 pro Vás pořádáme dny otevřených dveří projektu zátiší Hodkovičky na adrese: Na Lysinách 551/34, Praha 4. Navštivte nás v pracovních dnech od 14. do 19. hodin a v sobotu od 10. do 19. hodin. Rádi Vás přivítáme i s Vašimi dětmi, malé občerstvení je samozřejmostí. Pro více informací volejte 531 125 516/ -508.

Navštivte náš nový vzorový byt a využijte zajímavý jarní bonus

Dne 1.4.2012 pro Vás otvíráme nový vzorový byt v ulici Na Lysinách 551/34 v Praze 4 Hodkovičkách. Pro sjednání schůzky volejte 731 125 516/ -508.

Projekt U VÁHY - jarní EXTRA bonus

Využijte našeho JARNÍHO EXTRA BONUSU a kupte si byt s vlastní terasou v příjemném prostředí Dolních Chaber.

Navštivte projekt .142 na facebooku

Prohlédněte si na našem facebookovém profilu, co pro Vás v létě 2012 začneme stavět.

http://www.facebook.com/142praha.cz

PODZÁMČÍ - KUCHYŇSKÁ LINKA ZDARMA

Při koupi bytu v projektu Podzámčí v Hluboké nad Vltavou jsme pro Vás od 1.3.2012 připravili, k vybraným bytům, bonus v podobě kuchyňské linky zdarma.

Domluvte si termín Vaší prohlídky a zeptejte se nás na aktuální bonusy.

Bytový dům v Rudné

Právě pro Vás dokončujeme stavbu bytového domu. Nedaleko Prahy, v klidné části Rudné, nabízíme k prodeji bytové jednotky 2+kk až mezonetové 3+kk, každou s vlastním parkovacím stáním. Byty o výměře 56 – 130 m2 se nachází v novostavbě třípodlažního bytového domu „Růžek“, umístěném mezi Havlíčkovým náměstím a Růžovou ulicí. 

 

Veletrh FINPEX 2011

V letošním roce se opět konal již čtvrtý ročník veletrhu realitních, stavebních a investičních příležitostí na Plzeňsku FINPEX, kterého se naše společnost také zůčastnila.

 

Realitní projekt roku 2011.

Náš projekt Rezidence Biskupksá 8 vyhrál 2 ceny na prestižní soutěži Realitní projekt roku 2011.

8.3.2012 .142 - Nový projekt na Praze 5

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY PROJEKTU .142 LÉTO 2012

Zahajujeme výstavbu našeho nového projektu  .142  v ulici Radlická na Praze 5.

Nové fotografie projektu U VÁHY

28.2.2011

Prohlédněte si nejaktuálnější fotografie z našeho vzorového bytu v projektu byty U Váhy, Praha 8 - Dolní Chabry.

Nové fotografie projektu MAKOVICE

28.2.2011

Prohlédněte si nejaktuálnější fotografie z našeho vzorového domu v projektu RD Makovice, Praha 9 - Dolní Počernice.

"Bydlete na adrese, která nepotřebuje reklamu."

19.1.2011

"Bydlete na adrese, která nepotřebuje reklamu." Tak zní reklamní slogan, jenž přesně vystihuje náš nový projekt hodkovičky:bytové domy, jehož prodej zahájíme 17.2.2011 na Veletrhu Bydlení na pražském Výstavišti.

Real-Treuhand Reality a.s. v médiích

15.12.2010

hodkovičky:bytové domy – nový projekt developerské  a realitní společnosti Real–Treuhand Reality a.s. z finanční skupiny hornorakouské Raiffeisenbanky

Real-Treuhand Reality a.s. - pobočka Praha se přestěhovala

Real-Treuhand Reality a.s. - pobočka Praha se k 1.7.2010 přestěhovala do nových prostor v Dlouhé ulici č. 29.

Historický objekt poskytuje nejmodernější zázemí zástupcům best-selling imitation watches a klientům Real-Treuhand Reality a.s.